Heegeldamise alustamine – Boho stiilis lillepotihoidja

Heegeldamise alustamine - Boho stiilis lillepotihoidja

Heegeldamise alustamine

Oled mõelnud millega teisi külla tulles üllatada?

Sellist lillepotihoidjat nähes küsivad isegi mehed kust nii laheda potihoidja said!
Lihtne ja stiilne heegeldatud lillepotihoidja teeb Su kodu eriliseks, ka mehe jaoks. Lae heegeldamisega alustamise juhend alla ja proovi järgi!

Kui said heegeldamise alustamise õpetuse abil lillepotihoidja valmis siis saada meile pilt sellest info.ee@mezcrafts.com. Kõikide saatjate vahel loosime välja Anchor Crafty lõnga Sinu valitud värviga!

 

Heegeldamisega alustamiseks vajalikud materjalid

lõngad_anchor

Lõng: Anchor Crafty

Artikkel: 4774000-00113

Värvitoon: 00113

Kogus: 1 tokk (250 g)

 

Vaata videot SIIT!

 

Heegeldamise alustamise tehniline info:

Anchor Crafty on toodetud 100% taaskasutatud tekstiili ja plastiku  jääkidest, mis teeb lõngast keskkonnasäästliku ja vastupidava materjali. Koostis 80% puuvill ja 20% polüester. Crafty on 3- kordne, struktuurilt pehme ca 5 mm läbimõõduga nöör. Anchor Crafty`it on väga lihtne kasutada, sobib ideaalselt algajatele kiiresti valmivateks projektideks, lisaks makrameele ka kudumiseks ja heegeldamiseks. Lõnga korrutusest tulenevalt saab sellega teha kauneid narmaid makramee esemete dekoratsiooniks, kerge lahti kammida ja töödelda. Sobib eriti hästi kodukaunistusprojektideks, nagu heegeldatud lillepotihoidjad, seinakaunistused, võtmehoidjad, heegeldatud tassialused ja heegeldatud korvid.

Anchor Crafty Fine on toodetud 100% taaskasutatud tekstiili ja plastiku  jääkidest, mis teeb lõngast keskkonnasäästliku ja vastupidava materjali. Koostis 80% puuvill ja 20% polüester. Crafty on 3- kordne, struktuurilt pehme ca 3 mm läbimõõduga nöör. Sobib ideaalselt: lillepoti hoidjate, tumbade, diivanipatjade, seinakaunistuste, poekoti, naiste vöö, käekoti, suveplätude valmistamiseks. Pane enda oskused proovile ja üllata ka teisi alustades heegeldamisega!

Sinu jaoks on heegeldamise alustamine tehtud lihtsaks nagu toasusside jalga panemine.