Heegeldamise õpetused – Õlarätik Madrid

Heegeldamise õpetused - Õlarätik Madrid

Heegeldamise õpetused

Mida stiilset ilusal päikeseloojanguga suveõhtul selga panna? Oleme teinud heegeldamise õpetused, et saaksid unikaalse õlarätiku endale või oma kallimale ise teha. Kanna seljas, kasuta tekina soojal suveilmal või tee sellest rannaseelik. Sinu loovusel pole ju piire.

Kaunis kuldkollase värvitooni ja tekstuurse mustriga õlarätik lehvik (tassel) tuttidega. Sellist ei leia Sa mitte kuskil müügil. Kui keegi küsib rätiku kohta, siis saad uhkusega öelda, et ise tegin! Kasutasin ainult veidi Mez Crafts Estonia heegeldamise õpetuste abi.

Materjalid selle valmistamiseks leiad meie edasimüüjate käest. Heegeldamise õpetused on tehtud imelihtsaks.

Kui said heegeldamise õpetuse abil õlarätiku valmis siis saada meile pilt sellest info.ee@mezcrafts.com. Kõikide saatjate vahel loosime välja Anchor Crafty lõnga Sinu valitud värviga!

Heegeldamise õpetused ja vajalikud materjalid

heegeldamise õpetused

Lõng: Anchor Organic Cotton

Artikkel: 4660004-00178

Värvitoon: 00178

Kogus: 5 tokki (50 g)

 

Anchor Organic Cotton lõng on toodetud GOTS sertifitseeritud 100% puuvillakiust , mis on loodud keskkonnast hoolivatele, teadlikele käsitööhuvilistele. Anchor Organic Cotton on 4-kordne merseriseerimata mati viimistlusega pehme lõng. Kemikaalide vaba ja OEKO TEX sertifitseeritud lõng on ohutu eriti tundlikule ja õrnale nahale. Värvivalikus on taimsete baasvärvidega loodud 30 kaunist loodusest inspireeritud 50 grammistes tokkides tooni.  Sobib rõivaste, aksessuaaride ja kodusisustuselementide valmistamiseks. Vaata veel teisigi heegeldamise õpetusi.