Heegeldatud korv

Heegeldamine algajatele ja kogenumatele

Poest ei leia sobivat lillepotti või korvi?

Sellises korvis tahaksid lilled päevitada ning oma noorus- kui ka vanadusepõlve veeta.
Heegeldamine algajatele ja kogenumatele õpetusest leiad juhendid mis aitab Sul heegeldada ühevärvilisena või mitme erineva tooniga. Lae juhend alla ja proovi järgi!

Kui otsid materjali, millega heegeldamine oleks nauditav, viska pilt peale meie edasimüüjatele.

Kui said heegeldamise õpetuse abil korvi valmis siis saada meile pilt sellest info.ee@mezcrafts.com. Kõikide saatjate vahel loosime välja Anchor Crafty lõnga Sinu valitud värviga!

Vajalikud materjalid

heegeldamine-mezcraftsestonia

Lõng: Anchor Crafty

Artikkel: 4774000-00108

Värvitoon: 00108

Kogus: 1 tokk  (250 g)

 

heegeldamine_mezcraftsestonia

Lõng: Anchor Crafty

Artikkel: 4774000-00110

Värvitoon: 00110

Kogus: 1 tokk (250 g)

 

Tehniline info:

Anchor Crafty on toodetud 100% taaskasutatud tekstiili ja plastiku  jääkidest, mis teeb lõngast keskkonnasäästliku ja vastupidava materjali. Koostis 80% puuvill ja 20% polüester. Crafty on 3- kordne, struktuurilt pehme ca 5 mm läbimõõduga nöör. Anchor Crafty`it on väga lihtne kasutada, sobib ideaalselt algajatele kiiresti valmivateks projektideks, lisaks makrameele ka kudumiseks ja heegeldamiseks. Lõnga korrutusest tulenevalt saab sellega teha kauneid narmaid makramee esemete dekoratsiooniks, kerge lahti kammida ja töödelda. Sobib eriti hästi kodukaunistusprojektideks, nagu heegeldatud lillepotihoidjad, seinakaunistusteks, võtmehoidjateks. Kui said korvi juba valmis siis proovi ka heegeldatud tassialuseid ja heegeldatud lillepotihoidjaid. Heegeldamine algajatele kui ka kogenumatele juhenditest leiad ideid mille heegeldamine on mõnus viis enda aega ja tuba sisustada.